Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

ЗУСТРІЧ ЗЕЛЕНСЬКОГО ТА ОРБАНА МОЖЕ ВІДБУТИСЯ ВЖЕ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ – ЗМІ

Українська

Вже наступного тижня може відбутися зустріч президента України Володимира Зеленського та прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана – відомого противника військової допомоги Україні та найпомітнішого прихильника російського диктатора Владіміра Путіна серед європейських лідерів. 

«Віктор Орбан уже наступного тижня може зустрітись із Володимиром Зеленським, аби зробити крок до налагодження відносин між Києвом і Будапештом під тиском з боку ЄС», – повідомляє «Європейська правда» із посиланням на свої джерела.

За даними видання, до цього Орбана підштовхували на саміті ЄС 27-28 червня в Брюсселі, де був присутній Зеленський.

Зустріч Орбана та Зеленського важлива з огляду на те, що з першого липня починається піврічний термін угорського головування у Раді ЄС. Нагадаємо, Віктор Орбан розкритикував рішення ЄС почати переговори про вступ України, але заявив, що не збирається блокувати процес перемовин.

Пізніше речник Євросоюзу Пітер Стано заявив, що Угорщина не впливатиме на формування порядку денного Союзу, адже у Будапешта не буде відповідних повноважень.      

© 1994–2024 «ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ. УКРАЇНА»

Поділитися

Коментар