Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Орбан вважає, що Путін і Сі вірять у мирні переговори з Україною до кінця року - ЗМІ

Українська

Путін та Сі Цзіньпін вважають, що до кінця року між Києвом та Москвою відбудуться мирні переговори.  Як передає Укрінформ, про це повідомляє El Pais.

"Путін і Сі Цзіньпін вважають, що до кінця року між Україною та РФ відбудуться мирні переговори", - йдеться у повідомленні.

За даними видання, про це заявив голова уряду прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у конфіденційному листі європейським лідерам після своїх поїздок до Москви та Пекіна.

Як зазначається, угорський лідер у конфіденційному звіті про свої поїздки до Москви та Пекіна запевняє, що його мета – щоб Європа виступила з мирною ініціативою для України.

Як повідомлялося, після візиту до Києва Орбан відвідав Москву й Пекін, де намагався обговорювати «мирні ініціативи» щодо завершення війни в Україні.

Читайте також: Орбан переказав лідерам ЄС позицію Путіна, що «час не за Україну, а за російські сили»

Від початку «турне» угорського лідера політичне керівництво ЄС заявило, що під час таких візитів Орбан представляє виключно себе та позицію своєї країни і не уповноважений представляти інтереси ЄС.

Президент Володимир Зеленський на пресконференції у Варшаві заявив, що посередниками у мирних переговорах можуть бути лише ті країни, які можуть серйозно впливати на режим Путіна у військовому чи економічному плані.

© 2015-2024 Укрінформ        

Поділитися

Коментар