Рубіо на зустрічі G7 у Канаді говоритиме про досягнення миру в Україні - Держдеп
Державний секретар США Марко Рубіо приєднається до зустрічі G7 на рівні глав зовнішньополітичних відомств у Канаді цього тижня, де говоритиме, зокрема, про ініціативу президента США щодо миру в Україні.
Про це повідомили в понеділок у Державному департаменті США, передає Укрінформ.
«Держсекретар Рубіо просуватиме інтереси США у сфері миру та безпеки, стратегічної співпраці та глобальної стабільності. Обговорення зосереджуватимуться на просуванні мирних ініціатив президента Трампа в Україні й Газі, морській безпеці, Гаїті, Судані, стійкості ланцюгів поставок та критично важливих корисних копалинах», - зауважили в американському відомстві.
Читайте також: Лавров готовий зустрітися з Рубіо, але зі старими вимогами
Крім того, зазначається, що учасники зустрічі розвиватимуть зобов'язання, ухвалені на саміті лідерів G7 у Кананаскісі, Канада, на початку цього року.
Як повідомлялося, міністерська зустріч у форматі країн G7 проходитиме з 11 по 12 листопада в регіоні Ніагара (Онтаріо) у Канаді.
© 2015-2025 Укрінформ.

Коментар