Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Поліція за півроку виявила майже 150 злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми

Українська

За перше півріччя 2017 року поліція виявила майже 150 злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми. Про це йдеться на офіційному сайті Національної поліції України, повідомляє УНН. Як зазначається у повідомленні, це вдвічі більше ніж за минулий рік.

"За перше півріччя 2017 року поліція виявила майже 150 злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми", - йдеться у повідомленні.

Загалом Департаментом боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми Національної поліції України за 6 місяців 2017 року встановлено 69 зловмисників, причетних до фактів торгівлі людьми. У майже 100 кримінальних провадженнях за статтею 149 Кримінального кодексу України зловмисникам вже оголошено підозру у вчиненні цих злочинів. Поліцією також встановлено та надано допомогу 156 потерпілим від злочинів у сфері торгівлі людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держдеп США покращив оцінку України у боротьбі з торгівлею людьми

Найбільше серед потерпілих – жінок (119). Також потерпілими від дій зловмисників стали 37 чоловіків і 12 дітей. Загалом, поліцейськими виявлено 144 кримінальних правопорушення (проти 60 у 2016 році), передбачених статтею 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) Кримінального кодексу України. Правоохоронці встановили 69 зловмисників, причетних до фактів торгівлі людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: А.Аваков оголосив 2017-ий роком протидії боротьби з торгівлею людьми

У 96 кримінальних провадженнях за цією статтею зловмисникам оголошено підозри. У поліції зазначають, що на даний час набувають все більшого поширення форми торгівлі людьми, не пов'язані з сексуальною експлуатацією. Зокрема, йдеться про так звану "трудову" експлуатацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники України та США обговорили співпрацю у боротьбі з торгівлею людьми

Жертвами такого виду злочинів найчастіше стають чоловіки працездатного віку або особи з явними ознаками інвалідності, без постійного місця проживання та інші малозабезпечені категорії громадян. Крім цього, протягом 2016 та на початку 2017 років виявлені випадки вербування громадян України з метою втягнення їх у злочинну діяльність.

Поділитися

Коментар