Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Дональд Трамп сподівається на зміну поведінки Росії щодо України

Українська

Президент США Дональд Трамп сподівається, що Росія змінить свою поведінку щодо України. Про це в інтерв'ю телекомпанії Fox News заявив віце-президент США Майкл Пенс.

"Президент і я, як і раніше, дуже сподіваємося, що ми побачимо іншу поведінку з боку російського уряду щодо України, підтримки режимів-ізгоїв в Ірані і Північній Кореї", - заявив Пенс. Він зазначив, що уряд США "продовжує вірити", що Росія "змінить свою поведінку" і що відносини між країнами зможуть "змінитися на краще заради інтересів обох держав та інтересів світу".

Пенс також заявив, що Росія проявляє "дестабілізуючу активність" в тому числі на Україні і підтримує недружні США держави.

За словами віце-президента, Трамп обіцяв "дуже скоро підписати" прийнятий Конгресом законопроект про посилення санкцій відносно Росії.

Палата представників США і Сенат минулого тижня схвалили новий законопроект введення санкцій проти Росії, Ірану і Північної Кореї. У Білому домі заявили, що президент США Дональд Трамп має намір підписати цей законопроект.

За словами глави Держдепартаменту США Рекса Тіллерсона введення нових санкцій обумовлено тим, що таким чином "американський народ" висловлює своє бажання поліпшити відносини з Росією.

У відповідь на нові санкції США МЗС Росії оголосив про рішення Москви скоротити з 1 вересня чисельність американських дипломатів в Росії до 455 осіб. Пізніше президент Володимир Путін повідомив, що чисельність американських дипломатів скоротиться на 755 осіб, і це буде "чутливо" для Вашингтона.

© 1992-2016, Интерфакс-Украина

Поділитися

Коментар