МВФ розробив рекомендації щодо реформування ГФС
Міжнародний валютний фонд розробив рекомендації щодо реформи Державної фіскальної служби за результатами роботи з 19 липня по 1 серпня, повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.
"МВФ у співпраці з Мінфіном і ГФС розробили план першочергових завдань, на вирішення яких потрібно зосередитися протягом наступних 18 місяців, а також подальші кроки", – йдеться в повідомленні.
Наголошується, що ГФС планують реорганізувати в єдину юридичну особу, оновити службовий склад відомства і скоротити його, а також автоматизувати процес адміністрування податків. Новий склад ГФС повинен бути більш професійним, краще оплачуваних і некорумпованим.
Міжнародний валютний фонд відзначив прогрес у реформі Державної фіскальної служби, зокрема, щодо компенсації ПДВ, але комплексну реформу гальмує корупція, йдеться в повідомленні Мінфіну.
Нагадаємо, що Мінфін планує провести оптимізацію процесів,посилити основні функції ГФС, підвищити ефективність адміністрування податків і поліпшити якість послуг.
Повідомлялося, що ГФС залишиться в підпорядкуванні Міністерства фінансів, але буде реформована.
© 1994–2017 «Дзеркало тижня. Україна».

Коментар