Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У проекті оборонного бюджету США врахували летальну зброю і медичну допомогу українській армії - Чалий

Українська

Посол України в США Валерій Чалий розповів, на що саме можуть бути витрачені 350 млн доларів для України, які вказані в проекті оборонного бюджету Сполучених штатів на 2018 фінансовий рік. Зокрема, кошти можуть бути спрямовані на закупівлю летального озброєння оборонного характеру, зазначив посол у повідомленні на своїй сторінці в Facebook.

"Вперше пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони і спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні кошти; кораблі прибережної дії і берегової охорони", - пояснив Чалий.

Законопроект також передбачає кошти на реабілітацію українських поранених в медичних установах США, навчання та підготовку українських медичних фахівців в цій сфері.

"Позиція обох палат американського парламенту ще раз підкреслює високий рівень двопалатної і двопартійної підтримки України у протистоянні агресії Кремля", - написав посол.

Комітети з питань Збройних сил США Палати представників і Сенату Конгресу узгодили компромісний варіант проекту оборонного бюджету на 2018 фінансовий рік. Проект передбачає виділення $ 350 млн для України, в тому числі і на летальна зброю.

© 1994–2017 «Дзеркало тижня. Україна»

Поділитися

Коментар