Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У річницю подій на Майдані держдеп заявив про підтримку України в протистоянні "російської агресії"

Українська
Сполучені Штати підтримують боротьбу українців проти "російської агресії", заявила офіційний представник американського держдепартаменту Хізер Нойерт в зв'язку з четвертою річницею подій на київському Майдані.
"Сполучені Штати продовжать стояти на стороні України в умовах, коли вона зіткнулася з триваючою російською агресією", - йдеться в поширеній заяві дипломата, що надійшов в "Інтерфакс".
У ньому наголошується, що Майдан став символом "прагнення населення України до приєднання до Європи", і "небесна сотня" поклала свої життя на Майдані за мрію про краще Україні ".
У той же час держдеп закликав українську владу до нарощування зусиль для здійснення "глибоких, всебічних нагальних реформ, необхідних для будівництва стабільної, демократичної, процвітаючої вільної країни, яку українці заслуговують".
У заяві вказується, що хоча за чотири минули з часів Майдану року "були зроблені важливі кроки", проте, владі країни "для того, щоб виконати дані на Майдані обіцянки і розкрити потенціал України, належить виконати ще більшу роботу". 
 
© +1992 -2018, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар