Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

У Путіна назвали ймовірне місце наступної зустрічі лідерів "Нормандської четвірки"

Українська

Черговий саміт "Нормандської четвірки" на рівні глав держав може відбутися в Парижі. Однак дата наступної зустрічі лідерів України, Франції, Німеччини та Росії ще не визначена, повідомив помічник президента Російської Федерації Юрій Ушаков.

За його словами, представники чотирьох держав продовжують роботу з підготовки зустрічі.

"Експертам доручено продовжувати роботу з підготовки зустрічі. Навіть не визначили часові параметри, але сам варіант зустрічі обговорювалося.Йдеться про те, щоб провести її в столиці Франції, в Парижі", - розповів Ушаков в інтерв'ю російському виданню "Известия", опублікованому в понеділок, 20 серпня.

Помічник президента РФ висловив упевненість, що для досягнення реального результату до переговорів глав держав у "нормандському форматі" необхідно ретельно підготуватися.

Як повідомлялося, учасники зустрічі "Нормандської четвірки" на рівні політдиректорів 26 липня в Берліні домовилися продовжити обговорення формату розміщення миротворчого контингенту ООН в ОРДЛО. Пізніше в МЗС РФ заявили, що наступна зустріч у такому ж форматі може відбутися восени.

Нагадаємо, 11 червня в Берліні відбулася зустріч міністрів закордонних справ країн "Нормандської четвірки". На засіданні, яке тривало 4,5 години, глави МЗС України, Франції, Німеччини і Росії вперше обговорили розміщення міжнародного миротворчого контингенту ООН в ОРДЛО.

© 1994–2018 «Дзеркало тижня. Україна»

Поділитися

Коментар