Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Українське посольство в США виявило факти нових провокацій проти України

Українська
Українське посольство в США спростовує свою причетність до "запитів" отриманих американськими губернаторами про нібито проведення телефонних розмов з послом або вищим керівництвом України.
"Увага фейк! Посольство України в США виявило факти нових інформаційних атак проти України. Зокрема, стало відомо, що від імені посла України в США Валерія Чалого надійшли" запити "до губернаторів США про проведення телефонних розмов з послом або вищим керівництвом України", - йдеться в повідомленні на сторінці українського посольства в США в Фейсбук в п'ятницю ввечері.
У дипломатичному представництві України не виключають, що матеріали підставних розмов з'являться в інформаційному просторі і будуть використані для провокацій або з метою нанесення шкоди двостороннім відносинам Києва і Вашингтона.
"У зв'язку з цим звертаємо увагу наших партнерів і друзів бути пильними на отримання інформації з другорядних, неперевірених джерел і надалі тримати зв'язок тільки з офіційними представниками посольства України у Вашингтоні", - сказано в повідомленні. 
 
© 1992-2018, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар