Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна та Ізраїль підписали угоду про тимчасове працевлаштування українців в окремих галузях

Українська

Київ. 7 червня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Кабінет міністрів України і уряд Ізраїлю підписали угоду про тимчасове працевлаштування українських заробітчан в окремих галузях на ринку праці Ізраїлю і імплементаційний протокол "А" до угоди, що стосується будівельної галузі.

"Це унікальна угода, яка дає тисячам українцям різних спеціальностей, зокрема будівельних спеціальностей, працювати в Ізраїлі, працювати на тих же умовах, як громадяни держави Ізраїль з відповідним соціальним забезпеченням, що відповідає медичним страхуванням", - заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після підписання угоди у вівторок в Києві.

Він зазначив, що угода передбачає обмін технологіями і досвідом.

Глава МЗС також висловив надію, що в найкоротші терміни угода буде ратифікована як української, так і ізраїльською стороною. "Я дуже сподіваюся, що ратифікація відбудеться в короткий проміжок часу", - сказав він.

У свою чергу, посол Ізраїлю в Україні Еліа Білоцерківський наголосив на важливості цієї угоди і наголосив, що після підписання угоди і протоколу до неї можна буде перейти до підготовки документів, які дозволять працювати в Ізраїлі українським громадянам з іншими спеціальностями.

Він підкреслив, що Ізраїль буде радий бачити українських будівельників.

Посол також нагадав, що в наступному місяці Україна і Ізраїль приступають до третього раунду переговорів про створення зони вільної торгівлі між двома країнами. 

© 1992-2016, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар