Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Нойєрт починають посилено готувати до посади посла США в ООН - ЗМІ

Українська

Речницю Держдепартаменту Хізер Нойєрт починають посилено готувати до слухань у Сенаті щодо її призначення на посаду посла США в ООН. Про це пише Politico.

"Хізер Нойєрт починають готувати до слухань у Сенаті, де їй доведеться вистояти під тиском демократів та скептично налаштованих республіканців.

Для неї проведуть серію брифінгів про стан торгівлі та ситуацію у світових "гарячих точках", а на початку січня пройдуть репетиції її виступу перед сенаторами", - йдеться у статті. За даними видання, у ролі сенаторів під час репетицій її промови виступлять представники Держдепу і апарату Білого дому.

Зазначається, що слухання в Сенаті щодо призначення Нойєрт пройдуть на початку 2019 року.

Нагадаємо:

  • Президент США Дональд Трамп запропонував призначити речницю Держдепартаменту Хізер Нойєрт на посаду нового посла Сполучених Штатів в ООН замість Ніккі Гейлі.
  • Посада посла в ООН є стрімким стрибком у кар'єрі Нойєрт, яка з квітня 2017 року була головною речницею Державного департаменту США.
  • Нойєрт має незначний досвід роботи в уряді і зовнішній політиці, до того вона була ведучою і кореспонденткою Fox News.
  • Для остаточного призначення на посаду кандидатуру Нойєрт повинен затвердити американський Сенат.
  • 9 жовтня посол США в ООН Ніккі Гейлі подала заяву про відставку безпосередньо президенту Дональду Трампу.

©2000-2018, Українська правда.

Поділитися

Коментар