Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Більшість американців вважає, що лідери інших країн не поважають Трампа - опитування

Українська
Менше третини американців вважають, що президент США Дональд Трамп користується повагою лідерів іноземних держав, йдеться в опитуванні Gallup, опублікованому в понеділок.
Так, 31% опитаних заявив, що лідери інших країн поважають президента США. 65% опитаних сказали, що, на їхню думку, лідери іноземних держав "не дуже поважають" Д. Трампа. При цьому не уточнюється, про які саме лідерах йдеться.
Число американців, які вважають, що до Д.Трамп не виявляють поваги, скоротилося в порівнянні з 2017 роком - тоді так вважали 67%.
Серед республіканців заявляють про повагу іноземних лідерів до Д.Трамп 65%, в той час як серед демократів - 2%.
Під час президентства Барака Обами число тих, хто вважав, що іноземні лідери виявляють повагу до американського лідера, було вище: у 2009 році так вважали 67% опитаних, а в 2015 році - 37%.
Також автори опитування дізналися у американців, як, на їхню думку, в світі оцінюють США. В результаті, 58% респондентів заявили, що США в світі оцінюють позитивно, а 41% вважають, що до США ставляться неприхильно. Ця оцінка стала найвищою з 2003 року, відзначає видання The Hill.
Така різниця у ставленні до оцінки президента і оцінці країни може бути пов'язана з "турбулентними відносинами, які охарактеризували зовнішню політику США навіть з деякими союзниками, такими як Великобританія, Канада і Німеччина" при Д.Трамп, відзначають автори опитування. Вони також припускають, що така низька оцінка поваги Д. Трампа в світі може бути також пов'язана і з низькими рейтингами президента в США, говориться в опитуванні.
В опитуванні взяли участь 1016 громадян США в період з 1 по 10 лютого. 
 
© 1992-2019, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар