Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Місія МВФ приїде в Україну в найближчі тижні

Українська

Місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) в найближчі кілька тижнів відвідає Україну з візитом для оцінки прогресу в рамках програми stand by. Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВФ Джеррі Райс на брифінгу.

"У мене немає конкретних термінів першої оглядової місії в рамках програми МВФ, але ми припускаємо, що місія повернеться до Києва в найближчі тижні для оцінки прогресу в рамках програми та обговорення політики на наступну частину року", - наводяться слова Райса на сайт МВФ.

Нагадаємо, раніше в дослідженні JP Morgan зазначалося, що сфокусованість української влади на майбутніх парламентських виборах не дозволить країні виконати умови МВФ в 2019 році, а значить, і отримати транш за програмою stand-by.

Раніше в МВФ назвали перелік реформ, необхідних для виконання в Україні - це земельна реформа, приватизація держпідприємств, анулювання контролю цін на газ, реформа податкової та митної служб. Очікується, що місія МВФ приїде до Києва з робочим візитом у травні. Місія буде проводити ревю програми та за результатами приймати рішення про надання чергового траншу. За результатами перегляду програми stand-by в травні і листопаді очікується надходження двох траншів по $ 1,3 млрд кожен.

© 1994–2019 «Дзеркало тижня. Україна».

Поділитися

Коментар