Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Росія вважає голослівними звинувачення у справі MH17

Українська

МЗС Росії вважає заяви Спільної слідчої групи (JIT) про причетність російських військових до збиття малайзійського літака MH17 голослівними звинуваченнями.

Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться в поширеній у середу заяві МЗС РФ.

"У черговий раз на адресу російської сторони висуваються абсолютно голослівні звинувачення , спрямовані на дискредитацію РФ в очах міжнародної громадськості", - заявили в російському міністерстві.

Цього разу, як і у випадку з попередніми прес-конференціями JIT, "не було продемонстровано жодного конкретного доказу для підкріплення подібних неправомірних заяв", стверджують у російському відомстві.

У відомстві відкинули звинувачення JIT, що РФ відмовляється повноцінно співпрацювати.

"При цьому дані, що надаються слідству російською стороною, як і раніше наполегливо ігноруються", - додали в МЗС РФ.

РФ також звинуватила міжнародне слідство у тому, що до розслідування допустили Україну, "надавши їй можливість підробляти докази, а також звести нанівець відповідальність за незакриття свого повітряного простору".

Нагадаємо, Спільна слідча група 19 червня назвала імена перших чотирьох підозрюваних в причетності до збиття літака. Це Сергій Дубинський (позивний "Хмурий"), Ігор Гіркін (позивний "Стрелок"), Олег Пулатов (позивний "Гюрза"), Леонід Харченко (позивний "Кріт").

Суд над підозрюваними у збитті малайзійського Боїнга розпочнеться у березні 2020 року.

Попередні результати розслідування катастрофи слідчі JIT представили у травні минулого року. Слідство встановило, що літак MH17 збили над Донбасом з "Бука" російської бригади з Курська.

© 2014 - 2019, Європейська правда

Поділитися

Коментар