Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Рішення лідерів ЄС продовжити економічні санкції проти РФ прийнято через невиконання Мінських угод - прес-секретар Туска

Українська
Рішення продовжити секторальні економічні санкції Європейського Союзу проти Росії було прийнято лідерами ЄС одноголосно написав прес-секретар президента Європейської ради Дональда Туска Пребен Ааманн.
"Санкції для Росії одноголосно продовжено на наступні шість місяців через відсутність виконання Мінських домовленостей", - написав він у своєму мікроблозі в Твіттері в четвер увечері.
Раніше про те, що лідери Європейського Союзу узгодили продовження секторальних санкцій проти Російської Федерації на півроку, - до січня 2020р, повідомив представник України при ЄС, посол Микола Точицький.
"Друге за сьогодні важливе рішення Евсороюза - лідери ЄС погодили продовження секторальних санкцій проти РФ до січня 2020р. Сподіваюся на завершення всіх юридичних процедур до Саміту Україна-ЄС. Висновок JIT також підтвердив відповідальність РФ як за збиття МН17, так і за агресію проти України" , - написав Точицький в своєму акаунті в Твіттері.
Секторальні економічні санкції проти Росії були введені в липні і посилені в вересні 2014 року, і згодом були пов'язані з виконанням Мінських домовленостей. Рішення щодо цих санкцій приймається кожні півроку.
 
© 1992-2019, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар