Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Підготовка зустрічі Зеленського та Джонсона почнеться після Brexit - посол України

Українська

Підготовка зустрічі нового прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона і президента України Володимира Зеленського почнеться після того, як Лондон завершить процедуру виходу з Європейського союзу. Про це в коментарі "Радіо Свобода" сказала посолка України у Сполученому Королівстві Наталія Галібаренко.

Читайте також: Новий прем'єр Британії: чого чекати Україні від Бориса Джонсона на чолі уряду

"Ми б, звичайно, дуже хотіли організувати цей візит у зручний для обох сторін час. Ми, звичайно, об'єктивно даємо час Великобританії на реалізацію Brexit до 31 жовтня, але після того моменту, думаю, буде робитися все для того, щоб ми організували повноцінний двосторонній контакт між двома лідерами", – сказала дипломатка.

За словами Галібаренко, Джонсон після вступу на посаду глави уряду буде сфокусований на питаннях виходу Британії з ЄС

Посолка нагадала, що Джонсон двічі відвідував Україну, будучи міністром закордонних справ Сполученого Королівства.

"Він знає про нашу специфіку, про збройний конфлікт із росіянами, про анексію Криму, і ми завжди могли розраховувати на його підтримку", - зазначила Галібаренко.

Як повідомляв УНІАН, 23 липня Джонсон виграв вибори лідера Консервативної партії Великобританії в іншого претендента, міністра закордонних справ Джеремі Ганта. За Джонсона проголосувало 92 153 члени партії, за Ганта - 46 656.

© UNIAN.NET, 1998 - 2019 

 

Поділитися

Коментар