Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Маркарова розповіла про переговори з МВФ у Вашингтоні

Українська

Міністр фінансів України Оксана Маркарова задоволена ходом переговорів з МВФ у Вашингтоні, які проходять на полях Щорічних зборів організації, в якому бере участь і Україна.

Україна веде переговори з МВФ в контексті двох завдань: збереження макроекономічної стабільності та економічного зростання. Про це міністр фінансів України Оксана Маркарова сказала під час інтерв'ю Голосу Америки, яке було опубліковано у четвер, 17 жовтня, передає Кореспондент.

"Прискорення економічного зростання можливе через приватизацію, концесію, розвиток ринку землі. Це кроки, якими вже почав рухатися новий уряд", - зазначила вона.
 
За словами Маркарової, переговори з партнерами з МВФ проходять "досить добре".
 
"Вчора ми закінчили перший день, сьогодні в процесі другий день нашої роботи. Крім дуже активних переговорів з Міжнародним валютним Фондом, ви знаєте, ми зараз обговорюємо нову програму, і досить добре просуваємося в цих переговорах, ми також провели зустрічі з представниками американського і французького казначейства. Дуже важлива їхня підтримка в плані інвестиційних проектів, їх бізнесу, який готовий йти в Україну", - сказала Маркарова.
 
Вона також зазначила, що переговори йдуть швидше, ніж минулого року.
 
"Ми рухаємося швидше, ніж у попередні роки. Торішні мої переговори зайняли досить багато часу. Це не один візит до Сполучених Штатів", - додала Оксана Маркарова.
 
Міністр фінансів також зазначила, що це вже третя програма, над якою вона працює.

Читайте також: Представники Нацбанку і Мінфіну беруть участь у Щорічних зборах МВФ в США

З 15 по 20 жовтня у Вашингтоні відбувається Щорічне зібрання МВФ і Світового банку. Туди відправилася і українська делегація.

Голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій і міністр фінансів Оксана Маркарова відбули у Вашингтон на щорічні збори Міжнародного валютного фонду (МВФ) і Світового банку (СБ).

© 1994–2019 «Дзеркало тижня. Україна».

Поділитися

Коментар