Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Fox News застерігає, що деякі коментатори поширюють фейки про Україну - ЗМІ

Українська
Дослідницька група американського каналу Fox News закликала колег не довіряти деяким заявам провідних коментаторів стосовно України. Про це йдеться в аналітичній доповіді, про існування якої повідомляє The Daily Beast.

"Дослідницька група Fox News рекомендувала колегам не довіряти деяким заявам популярних коментаторів каналу щодо України", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, документ на 162 сторінках під назвою "Україна, дезінформація та адміністрація Трампа" був створений старшим фахівцем з політичних питань Fox News Брайаном Мерфі.

Зокрема, у доповіді особливій критиці піддається ексоглядач The Hill Джон Соломон. У своїх статтях він необгрунтовано заявляв про втручання України у вибори президента США 2016 року.

Заяви Соломона надихали Джуліані на те, аби розкопати інформаційний "бруд" в Україні, що в підсумку призвело до процесу імпічменту Трампа.

Читайте також: Джуліані наполягає на розслідуванні проти Байдена після процесу імпічменту Трампа

"Трамп також часто цитує сумнівні повідомлення Соломона у Twitter на свій захист", - коментує видання.

Як повідомлялося, 5 лютого в Сенаті відбулося фінальне голосування у справі імпічменту. У результаті республіканська більшість залишила Дональда Трампа на посаді президента США.

© 2015-2020 Укрінформ.

Поділитися

Коментар