Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Пристайко на ГА ООН закликав РФ негайно імплементувати домовленості, досягнуті лідерами "Нормандської четвірки" в Парижі

Українська

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко закликав Росію негайно імплементувати домовленості з безпеки, досягнуті лідерами "Нормандської четвірки" на зустрічі в Парижі наприкінці 2019 року, наголосивши, що іншого шляху для прогресу в цьому напрямі не існує.

"Важливим результатом грудневого саміту "Нормандської четвірки" було успішне подальше звільнення ув'язнених. Тепер ми важко працюємо над наступним звільненням, і ми сподіваємося, що воно відбудеться незабаром і поверне додому сотні наших громадян", - сказав він у четвер на дебатах Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Пристайко наголосив, що Україна продовжила дію закону про спеціальний порядок самоврядування та погодилася на низку кроків у політичній сфері, тоді як Росія продовжує незаконну паспортизацію та інші заходи, спрямовані на приєднання окупованого Донбасу до російської політичної та економічної сфери.

Водночас, наголосив міністр, Україна прагне оживити міжнародні механізми - "Нормандську четвірку" і Тристоронню контактну групу, - щоб шукати всеосяжне та стійке вирішення конфлікту разом із РФ та партнерами-посередниками.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар