Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Кулеба привітав Дейтона із номінуванням на посаду посла США в Україні

Українська

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав номінування на посаду посла США в Україні генерала-лейтенанта відставці Кіта Дейтона. Про це голова українського МЗС повідомив у Twitter, інформує УНН.

"Вітаю рішення номінувати нового посла США в Україні. Із нетерпінням чекаю на його прибуття до Києва. Ми зустрічалися з генералом Кітом Дейтоном ще у його статусі оборонного радника в Україні, і наша взаємодія завжди була чудовою", - написав Кулеба.

Нагадаємо, що для призначення на посаду посла США офіційно, Дейтон має пройти процедуру погодження своєї кандидатури у Сенаті.

Як повідомлялося раніше в УНН, Трамп вніс кандидатуру Кіта Дейтона на посаду посла США в Україні.

Також, як стало відомо раніше, у США розглядали дві кандидатури на посаду посла в Україні.

Нагадаємо, експосол в Україні Йованович знайшла роботу після конфлікту з Трампом.

I welcome the decision to nominate a new U.S. ambassador to Ukraine and look forward to welcoming him in Kyiv. I have met Gen. Keith W. Dayton in his capacity of Ukraine’s defense reform adviser. Working with him has always been a wonderful experience.

Переглянути зображення у Твіттері

Вітаю рішення номінувати нового посла США в Україні. Із нетерпінням чекаю на його прибуття до Києва. Ми зустрічалися з генералом Кітом Дейтоном ще у його статусі оборонного радника в Україні, і наша взаємодія завжди була чудовою.

 

Поділитися

Коментар