Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Єрмак провів переговори з радниками голів країн "нормандського формату"

Українська

Голова Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову з політичними радниками глав Франції, Німеччини і Росії.

Як повідомляє прес-служба ОПУ, сторони "нормандського формату" обговорювали питання безпеки, досягнення всеосяжного режиму припинення вогню і доступу СММ ОБСЄ на непідконтрольну територію Донбасу.

Також йшлося про підготовку відеоконференції Тристоронньої контактної групи, де Україна буде мати розширене представництво, включно з  віцепрем'єр-міністром - міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексієм Резніковим, заступниками міністрів і нардепами.

"Вважаю, що розширення і підвищення рівня представництва в ТКГ допоможе вдосконалити режим припинення вогню. Саме тому вже на наступній конференції ТКГ Україна буде представлена заступником міністра оборони", - заявив Єрмак.

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба повідомив, що глави МЗС країн Нормандської четвірки домовилися, що ТКГ визначить дату припинення вогню в Донбасі. Хоча варто відзначити, що під час зустрічі лідерів Нормандської четвірки в грудні минулого року, сторони вже домовилися до кінця 2019 року встановити безстроковий режим припинення вогню в Донбасі, але попри це, обстріли в Донецькій і Луганській областях регулярно продовжуються. Він також повідомив про те, що саміт лідерів країн Нормандської четвірки в Берліні залишається на порядку денному, але до нього необхідно прийти з конкретними напрацюваннями і з виконаними завданнями паризького саміту, який відбувся наприкінці минулого року.

© 1994–2020 «Дзеркало тижня. Україна».

Поділитися

Коментар