Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна ніколи не піде на поступки, які підірвуть її територіальну цілісність, розвиток і створять у ній міну уповільненої дії - Кулеба

Українська

Україна ніколи не піде на поступки, які підірвуть її територіальну цілісність, розвиток як європейської, демократичної країни і створять усередині України міну уповільненої дії, повідомив український міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Я хочу запевнити вас, що Україна ніколи не піде на поступки, які підірвуть нашу територіальну цілісність, наш розвиток як європейської, демократичної країни і не створять всередині України міни уповільненої дії. Для нас абсолютно ключовим є відновлення нашої територіальної цілісності і наш рух вперед як європейської, євроатлантичної країни", - сказав він на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом у Києві в понеділок, відповідаючи на запитання, в чому Україна готова поступитися в питанні проведеннями виборів на окупованій території.

Водночас Маас додав, що "немає різниці в підходах стосовно того, що вибори все-таки мають відбутися".

"Йдеться про час проведення виборів. Тобто необхідно досягти ситуації, створити підстави для проведення цих виборів. Яким чином цю процедуру буде застосовано, не ясно. Є положення в Мінських домовленостях. Ми про них якраз і говоримо. Але є різні підходи. Але всі сторони мають бути готові вести розмову про це. І якщо це є, я вважаю, що це дуже позитивно, і є надія на те, що ми знайдемо позитивне рішення, і я говоритиму про це також із французьким колегою найближчими тижнями", - додав він.

© 1992-2020, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар