Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Єрмак: Влада зробить усе можливе, щоб притягнути до відповідальності винних у втручанні в американські вибори

Українська

Українська влада зробить усе можливе для притягнення до відповідальності винних у втручанні в президентські вибори в США незалежно від їхньої партійної приналежності, заявляє керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

"Для ясності - незалежно від партійної приналежності ця адміністрація зробить усе, що в її силах, щоб притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за втручання у вибори в США", - написав Єрмак у своєму мікроблозі в соцмережі Twitter.

Як повідомлялося, в понеділок Вашингтон включив до санкційного списку щодо України 11 фізичних осіб і організацій. Під санкції потрапили сім громадян України, зокрема народний депутат із фракції "Слуга народу" Олександр Дубінський, і чотири розміщені, за даними Мінфіну США, в Україні організації. Ці заходи запроваджено проти них, оскільки у Вашингтоні вважають, що вони втручалися у виборчий процес у США.

За повідомленнями Мінфіну США, ці фізичні особи пов'язані з народним депутатом України Андрієм Деркачем, стосовно якого США запровадили санкції у вересні 2020 року "за спроби вплинути на президентські вибори в США 2020 року". Самого Деркача Мінфін у прес-релізі називає "російським агентом".

Дубінський свій зв'язок із Деркачем заперечує.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк сказав, що президент України Володимир Зеленський не реагуватиме на американські санкції проти Дубінського.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар