Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна стала членом Міжнародної організації законодавчої метрології

Українська

Україна з 3 квітня отримала статус повноправного члена Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML), повідомило Міністерство економіки.

"20 квітня 2021 року Мінекономіки отримало офіційне повідомлення Міністерства закордонних справ Французької Республіки про отримання Україною з 3 квітня 2021 року статусу повноправного члена Міжнародної організації законодавчої метрології (OIML)", - зазначило міністерство на сайті у середу.

Як нагадав міністр економіки Ігор Петрашко, Україна з 1997 року була членом-кореспондентом OIML.

Набуття повноправного членства дасть змогу Україні голосувати у всіх засіданнях організації та брати участь у роботі технічних комітетів, розробці нових документів, а також вносити пропозиції до Стратегії організації. Україна також зможе брати участь у системі сертифікації OIML. Сертифікати визнаються всіма державами-членами організації, зокрема, державами-членами ЄС, країнами Північної та Південної Америки, Африки та Азії, нагадало міністерство.

"Повноправне членство дасть змогу національним виробникам засобів вимірювальної техніки постачати свою продукцію на ринки держав-членів організації без проведення додаткових процедур їх оцінювання. Крім того, набуття Україною членства в OIML є важливим для виконання положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, а також суттєвим кроком на шляху до укладання "промислового безвізу", - наголосив міністр.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар