Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Україна очікує від США підтримки у наданні ПДЧ та активної участі у Кримській платформі - Зеленський

Українська

США Ентоні Блінкену обговорити можливі спільні кроки щодо деокупації Кримського півострова, повідомляється на сайті глави держави.

"Ми хотіли б, щоб ви нам у цьому допомогли. Тому що нам самим буде складно протистояти загрозі у Чорноморсько-Азовському регіоні. Хочемо, щоб США були одним із засновників та лідерів Кримської платформи та запрошуємо американську сторону до участі в її першому саміті", - сказав Зеленський на зустрічі з Блінкеном у четвер у Києві.

Він також закликав країни НАТО посилювати військову присутність у цьому регіоні, щоб була можливість відповідати спільними діями союзників на морі.

Крім того, Зеленський висловив сподівання, що на саміті НАТО 14 червня розпочнеться обговорення перспективи отримання Україною Плану дій щодо членства в Альянсі. "Просимо сприяння США у заснуванні цього процесу", - додав він.

Президент зазначив, що Україна продовжує проводити реформи, а також налаштована на продовження партнерської співпраці з МВФ та виконання взятих на себе зобов'язань. Крім того, Зеленський зазначив, що метою його політики є також системна деолігархізація країни.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар