Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Лідери ЄС обговорять незаконні та провокаційні кроки РФ

Українська

Лідери ЄС на спеціальному засіданні в Брюсселі 24-25 травня 2021 року проведуть стратегічні дебати щодо Росії і обговорять її незаконні та провокаційні кроки.

"Як було погоджено на нашій відеоконференції в березні, ми проведемо стратегічні дебати щодо Росії. Незаконні і провокаційні кроки Росії тривають як у державах-членах ЄС, так і за їхніми межами, останнім з них був так званий список "недружніх держав", - йдеться в листі-запрошенні президента Європейської Ради Шарля Мішеля членам Європейської Ради перед їх спеціальним засіданням.

У ньому зазначається, що подальше обговорення між лідерами було б корисно оформити звітом Високого представника і Єврокомісії відповідно до п'яти керівних принципів відносин між ЄС і Росією.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна.

Поділитися

Коментар