Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Зеленський напередодні зустрічі Байдена і Меркель: Вірю, що США і Німеччина спільно протистоятимуть агресору, а не заохочуватимуть його

Українська

Президент України Володимир Зеленський напередодні зустрічі президента США Джо Байдена і канцлера Німеччини Ангели Меркель у Вашингтоні висловив сподівання, що США та Німеччина спільно протистоятимуть агресору, а не заохочуватимуть його, і рішення про Україну не ухвалюватимуть без України.

"Зустріч президента США Джо Байдена і канцлерки Німеччини Ангели Меркель може змінити майбутнє Європи. Цінності, принципи й безпеку не можна обмінювати на економічні інтереси. Вірю, що наші партнери США й Німеччина спільно протистоятимуть агресору, а не заохочуватимуть його. І жодного рішення про Україну без України", - написав Зеленський у Твіттері.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден прийме канцлера Німеччини Ангелу Меркель у Білому домі 15 липня, це буде її останній візит на посаді.

Президент США Джо Байден, як очікується, порушить тему газопроводу "Північний потік-2" під час переговорів у четвер із канцлером ФРН Ангелою Меркель, повідомляє Associated Press із посиланням на високопоставленого співробітника Білого дому.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар