Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Рейтинг схвалення діяльності Байдена на посаді президента США вперше опустився до 50%

Українська

Рейтинг схвалення діяльності президента США Джо Байдена серед американців у липні знизився на 6 процентних пунктів і склав 50% проти червневих 56%, повідомляє в п'ятницю компанія Gallup.

Згідно з опитуванням громадської думки, 45% респондентів заявили, що не схвалюють діяльність Байдена, а 5% респондентів заявили, що не сформували думку з цього питання. З моменту вступу на посаду президента США це найнижчий рейтинг для Байдена, зазначає Gallup.

Разом із тим, діяльність Байдена на посаді президента США схвалюють 90% прихильників Демократичної партії, а також близько 12% серед тих американців, які підтримують Республіканську партію, і 48% американців, які не симпатизують ні тій, ні іншій партії. При цьому Gallup зазначає, що рейтинг Байдена падає саме серед прихильників демократів - у січні-лютому його підтримували 98-96% у цій категорії громадян.

"Це (падіння рейтингу - ІФ) відбувається, коли прогрес Вашингтона в боротьбі з пандемією коронавірусу буксує, сповільнюється темп вакцинації і кількість випадків зараження COVID-19 зростає", - пише Gallup.

Більше того, нинішній лідер США поки не виконав низки своїх передвиборних обіцянок, зазначає компанія.

Опитування було проведено в період з 6 до 21 липня серед більш ніж тисячі повнолітніх американців.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар