Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

БАЙДЕН І ПУТІН ПРОВЕДУТЬ ВІРТУАЛЬНИЙ САМІТ 7 ГРУДНЯ

Українська

Президенти Сполучених Штатів Америки і Росії Джо Байден і Володимир Путін проведуть двосторонній саміт по відеозв'язку у вівторок, 7 грудня. Про цю домовленість повідомили у суботу, 4 грудня, в Кремлі та джерела Reuters у Білому домі. Офіційно адміністрація Джо Байдена поки що проведення саміту у вівторок не підтвердила. 

Зокрема, відповідаючи на питання агенції "Інтерфакс" щодо розмови двох президентів 7 грудня, прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков відповів: "Так, ми підтверджуємо". Речник Путіна також підтвердив, що це буде відеодзвінок.

Напередодні помічник президента РФ Юрій Ушаков повідомив, що під час майбутньої розмови президенти обговорять питання, що стосуються ходу реалізації женевських домовленостей. За його словами, мова йтиме про незадовільну ситуацію у двосторонніх справах, також актуальні питання міжнародного порядку денного - Афганістан, Іран, Україна, Лівія, Сирія.

Крім того, за словами Ушакова, ймовірно лідери країн піднімуть питання реалізації ідеї РФ про проведення саміту постійних членів Ради Безпеки ООН. Він зазначив, що на порядку денному багато питань, зокрема тема пандемії, кліматичний порядок денний та інше.

Раніше Байден заявляв про намір обговорити з Путіним нарощування російських військ біля українських кордонів.

Copyright © 2012-2021 intv.ua

Поділитися

Коментар