Please note, this is an approximate translation provided by Google Translate

Щонайменше чотири великі союзники США із НАТО братимуть участь в обговоренні з Москвою її побоювань, пов'язаних із альянсом, - наводять ЗМІ слова Байдена

Українська

Президент США Джо Байден розраховує, що до 10 грудня зможе повідомити про подальші контакти США з Росією, повідомляють у середу американські ЗМІ.

"Ми сподіваємося, що до п'ятниці зможемо оголосити про те, що у нас будуть зустрічі (з Росією - ІФ) на високому рівні", - наводять ЗМІ слова Байдена.

Як сказав Байден, у цих зустрічах також візьмуть участь деякі країни-члени НАТО.

"Щонайменше чотири наші великі союзники із НАТО братимуть участь в обговоренні з Росією її побоювань, пов'язаних із альянсом... Це дасть змогу знизити напруженість на східному фланзі", - заявив американський президент.

Напередодні у Білому домі повідомили, що Байден не пішов на поступки під час розмови з президентом РФ Володимиром Путіним щодо розширення НАТО на схід. При цьому в адміністрації США зазначили, що готові обговорювати з РФ теми, які викликають занепокоєння.

У свою чергу Кремль повідомляв, що Путін у розмові зі своїм американським колегою заявив про серйозну зацікавленість Росії у твердих, юридично зобов'язувальних гарантіях, що виключають розширення НАТО на схід.

© 1992-2021, Інтерфакс-Україна

Поділитися

Коментар