Українська

 

Президент УАЗП

Народився 21 лютого1953 року у м. Черкаси. У 1975 році закінчив факультет міжнародних відносин та міжнародного права Київського державного університету ім. Т. Шевченка.

Працював у Міністерстві закордонних справ України з серпня 1976 року по лютий 2015 рік. Тривалу частину дипломатичної кар’єри провів, працюючи в представництвах Української РСР, СРСР, України при ООН. У 1994 році виконував обов’язки Постійного представника України при ООН.  У 1995–1998 — заступник Міністра закордонних справ України, голова Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. 1998–2000 — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Канаді, Представник України при Міжнародній організації цивільної авіації.  2000–2005 — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Бельгія, у Великому Герцогстві Люксембург, глава Місії України при НАТО . 2000–2003 — Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Нідерланди, Постійний представник України при Організації із заборони хімічної зброї за сумісництвом. У січні 2006 - липні 2007 — заступник Міністра закордонних справ України, а з липня 2007 по 30 серпня 2010 — перший заступник Міністра закордонних справ України.

З березня по жовтень 2009 Володимир Хандогій виконував обов’язки Міністра закордонних справ України.

З липня 2010 по травень 2014 — Надзвичайний і Повноважний Посол України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії.

Співзасновник ГО "Українська асоціація зовнішньої політики". У квітні 2015 року обраний Президентом Української Асоціації зовнішньої політики.

Нагороджений державними нагородами України, Бельгії, Латвії, Польщі.

Має Перший ранг державного службовця  і дипломатичний ранг  Надзвичайного і Повноважного Посла.

Володіє російською, англійською, французькою  мовами.

Одружений. Має сина та доньку. 

 

Коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.