Угорщина просуває законопроєкт для "легалізації" незаконного вилучення коштів та цінностей українського державного Ощадбанку, що є черговим кроком у спіралі беззаконня, заявив міністр закордонних справ України Андрій Сибіга.
"Угорщина занурюється у спіраль беззаконня. Після крадіжки грошей українського державного банку вони тепер висувають законопроєкт про "легалізацію" незаконного вилучення. Це фактичне визнання того, що дії Угорщини не мають жодних правових підстав", - написав Сибіга у соцмережі Х.
Президент України Володимир Зеленський заявив, що тристороння зустріч, яка планувалася на цей тиждень, відкладається.
"Провів нараду з нашою переговорною командою. Важливо, що фактично 24/7 комунікуємо з американською стороною. Наразі пріоритет партнерів і вся увага – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень, за пропозицією американської сторони відкладається. Але Україна готова до зустрічі в будь-який момент у тому форматі, який може допомогти й буде реалістичним з погляду закінчення війни", - написав він у Телеграмі.