Київ. 24 липня. - Віце-президент Української асоціації зовнішньої політики, Надзвичайний і Повноважний Посол Олександр Купчишин вважає, що українська дипломатія “сьогодні повинна бути скерована виключно на пошук шляхів до примирення, задіяння додаткових переговорних механізмів, пониження градусу протистояння та повернення українсько-польських відносин на рейки толерантності та доброзичливості”. Про це авторитетний український дипломат пише на своїй сторінці у Фейсбуці.
У всі часи важливою місією дипломатії вважалося залагодження гострих кутів у міждержавних відносинах. Після різких односторонніх кроків Сейму Польщі і кваліфікації Волинської трагедії як акту геноциду, ця аксіома як ніколи стає актуальною для дипломатів, що працюють на українсько-польському напрямі. Їхні зусилля сьогодні мають бути скеровані виключно на пошук шляхів до примирення, задіяння додаткових переговорних механізмів, пониження градусу протистояння і врешті решт повернення двосторонніх відносин на рейки толерантності та доброзичливості.
На Софіївській площі в Києві 23 липня відбулася урочиста церемонія проводів олімпійської збірної України на Ігри в Ріо. Українські олімпійці поклали квіти до стіни пам'яті загиблих в АТО, після чого пройшли ходою від Михайлівської до Софіївської площі, де їх зустрічали кияни. У рамках церемонії відбувся святковий концерт. На церемонії були присутні прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова НОК України Сергій Бубка. "Залишаються останні дні до відкриття Олімпіади.